Zimowa przygoda off-roadowa

Zima w tym roku spisuje się na medal! Ponieważ taki stan nie będzie trwał wiecznie pora wykorzystać moment i wybrać się na off-roadową zimową wyprawę. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mnóstwo emocji i zdrowy zastrzyk adrenaliny.

Wypożyczalnia aut terenowych z instruktorem

Bałtowskie tereny – znane i lubiane przez fanów off-roadu są również doskonałym miejscem na rozpoczęcie przygody z tą formą aktywności. Jeżeli nie masz własnego auta 4×4, a masz ochotę przeżyć coś zupełnie nowego zapraszamy do naszej wypożyczalni. Oczywiście nie zostawimy Cię bez wsparcia. Okoliczny teren potrafi być wymagający i jeżeli nie poruszasz się po znanych Ci trasach lub po trasach z naszego „Przewodnika Bałtów4x4” możesz po prostu gdzieś utknąć na dobre.

Dlatego wraz z naszym autem otrzymujesz fachową pomoc w postaci doświadczonego instruktora – maniaka off-roadu i jednocześnie przewodnika PTTK. Zabierze Cię w najpiękniejsze zakątki bałtowskich lasów i wąwozów i wjedzie tam, gdzie wydaje się to niemożliwe. Ty będziesz mógł podziwiać nie tylko okolicę ale również niezwykłe możliwości aut terenowych i umiejętności instruktora.

Jeżeli sam będziesz chciał spróbować swoich sił za kierownicą nasz instruktor udzieli Ci podstawowych wskazówek o tym jak poruszać się w różnym terenie – piachu, błocie, w wodzie, jak pokonywać strome podjazdy czy zjazdy.

Zabierz rodzinę lub zbierz grupę przyjaciół i przeżyjcie niezapomnianą przygodę!

Auta w naszej wypożyczalni to: NISSAN PATROL Y61.
Maksymalna ilość osób w aucie: 6 osób + instruktor.

CENNIK WYPOŻYCZALNI

  • 1 godzina – 350 zł/auto
  • 2 godziny – 650 zł/auto
  • 3 godziny – 950 zł/auto + 1 godzina gratis

Zadzwoń do nas i umów się na off-rodową wyprawę – 41 310 10 13.