Kim jesteśmy

Bałtów 4×4 skierowany jest do każdego, kto w pokonywaniu wertepów widzi indywidualny, rodzinny czy grupowy sposób aktywnego spędzania czasu skoncentrowany na pokonywaniu wybojów, błota oraz poznawaniu regionu świętokrzyskiego w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Oferujemy ponad tysiąc kilometrów tras starannie opracowanych w formie road booka i śladu GPX oraz uzupełnionych o treści krajoznawcze, a także wyjazdy okolicznościowe i tematyczne z przewodnikiem świętokrzyskim i instruktorem. Korzystając z naszej oferty, można bez błądzenia dotrzeć w niemal ciągłym kontakcie z błotem czy szutrem m.in. do Ujazdu, Św. Krzyża i Solca nad Wisłą. Można także, jadąc w kolumnie, bezpośrednio odkrywać tajemnice z przeszłości i osobliwe fenomeny natury dostępne tylko dla tych, którzy zboczą z utartych szlaków oraz powierzą swój los doświadczeniu przewodnika.

Dajemy również możliwość wynajęcia auta terenowego, by zaznać off-roadowej przygody, która podczas objazdu bałtowskich wąwozów, na ich stromych zjazdach, podjazdach i trawersach daje przedsmak prawdziwych „terenowych” emocji i odpowiedź na pytanie, na ile nas to „kręci”. Nasi instruktorzy od lat związani są z organizacją największego rajdu przeprawowego w Polsce – Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch. Z przyjemnością wprowadzą każdego w świat off-roadu.

Rozpocznij razem z nami swoją przygodę z 4×4!

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych imprez off-roadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego off-roadu w Polsce. Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi.

Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne i wymagające tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia, atrakcyjnie położona baza rajdu – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

www.baltowskiebezdroza.pl