Nasi instruktorzy

Zbigniew Tyczyński

Przewodnik Świętokrzyski PTTK. Jeden z pomysłodawców i organizatorów rajdu Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch, odpowiadający za rywalizację klas Wyczyn i Turystyk Sport. Propagator krajoznawstwa z wykorzystaniem aut z napędem 4×4. Współautor „Przewodnika 4×4 Bałtów i okolice”.

Filip Lichota

Komandor rajdu Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch. Doświadczony pilot rajdów off-roadowych z tytułem mistrza Polski w klasie Adventure. Inicjator projektu Bałtów Aktywnie, którego integralną częścią jest turystyka off-roadowa.  Współautor „Przewodnika 4×4 Bałtów i okolice”.

Michał Czarnecki 

Współautor koncepcji tras oraz road booka do „Przewodnika 4×4 Bałtów i okolice”. Jeden z organizatorów rajdu Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch, odpowiadający za rywalizację w klasach Wyczyn i Turystyk Sport. Organizator wydarzeń w ramach „Bałtów 4×4”.

Sławomir Paluch gen. Blacha

Znany w świecie off-roadowym jako „Generał Blacha”.  Uczestnik rajdów, budowniczy aut terenowych, jeden z pomysłodawców oraz organizatorów rajdu Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch. Prowadzi warsztat samochodowy specjalizujący się w remontach i przebudowach aut terenowych.