Szlakiem Czynu Legionowego

Bałtowski Kompleks Turystyczny Bałtów 8a, Bałtów, świętokrzyskie

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch zapraszają posiadaczy aut terenowych na wyprawę pod hasłem ,,Szlakiem czynu legionowego”. Zmagania odbywają się w malowniczych okolicach Bałtowa, których początek ma miejsce na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Poruszamy się kolumną terenówek za przewodnikiem, zagłębiając się w barwną historię regionu.

Off-roadowe Mikołajki

Off-roadowe Mikołajki - "Prezent prosto z błota" Święty Mikołaj, który od wieków spełniał marzenia docierając do nas z prezentami przez komin, tym razem, by dać Nam radość prześlizgnął się po[...]   Czytaj dalej.

W poszukiwaniu Trzech Króli

Opis Off-roadowa wyprawa krajoznawcza w formie kolumny za przewodnikiem PTTK.Motywem przewodnim wyprawy będą treści regionalne równomiernie rozłożone na trasie i przekazywane w trakcie przejazdu za pośrednictwem radia CB w bliskiej[...]   Czytaj dalej.

Szlakiem dworków ziemiańskich – odwołane

WYDARZENIE ODWOŁANE Ponieważ w wyznaczonym terminie nie zgłosiła się wystarczająca liczba załóg jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. O kolejnej wyprawie poinformujemy wkrótce. Opis Off-roadowa wyprawa krajoznawcza w formie kolumny z przewodnikiem[...]   Czytaj dalej.